Останні новини

2017-11-14 19:17

Практична робота для 10-го класу з інформатики

Створення та запуск макросів у текстовому редакторі.

Детальніше »

2017-11-12 15:34

Добро – це коло, в середині якого є краса

Урок – композиція у 8-Б класі

Детальніше »

2017-11-11 23:25

Учитель - то достойний знань вінець

29 жовтня в актовому залі школи відбувся святковий концерт

Детальніше »

Випадкове фото

Pic 20
pic_20.jpg

Наші успіхи

Досягнення учнів школи в районних предметних олімпіадах, конкурсах, змаганнях:


2003 - 2004 н.р.
В районних предметних олімпіадах брало участь 80  учнів, з них

I місце   (англійська мова) Гера Світлана,  11 клас,
             (трудове навчання) Хамандрик Богдан, 11 клас.

II місце  (математика) Боднар Назар, 8 клас,
             (історія) Прокопчук Ольга, 8 клас,
             (правознавство) Задорожний Василь, 9 клас,
             (трудове навчання) Особа Василь, 9 клас,

III місце (англійська мова) Задорожний Василь, 9 клас,
              (історія) Задорожний Василь, 9 клас,
              (фізика) Войтович Марко, 10 клас,
              (математика) Зельвак Ксенія, 4 клас,
              (математика) Дзюбяк Василь, 4 клас.
2004 - 2005 н.р
В районних предметних олімпіадах брало участь 74 учнів, з них
 
I місце    (історія) Задорожний Василь, 10 клас,
              (українська мова) Прокопчук Ольга, 9 клас,
              (німецька мова) Грицюк Ірина, 8 клас.

II місце   (фізика) Коростенський Андрій, 8 клас,
              (трудове навчання) Тимко Володимир, 9 клас,
              (історія) Прокопчук Ольга, 9 клас.

III місце  (німецька мова) Дудурич Юлія, 8 клас,
               (англійська мова) Дика Олеся, 7 клас,
               (англійська мова) Лисейко Юлія, 10 клас,
               (фізика) Войтович Марко, 10 клас,
               (українська мова та література) Паславська Ірина, 10 клас,
               (математика) Прокопчук Ольга, 9 клас,
               (біологія) Сенчишин Ольга, 8 клас,
               (трудове навчання) Пудилик Микола, 9 клас,
               (українська мова) Гбур Злата, 4 клас,
               (українська мова) Мартинович Світлана, 4 клас.
2005 - 2006 н.р
В районних предметних олімпіадах брало участь 70 учнів, з них
 
I місце     (німецька мова) Скірка Олег, 8 клас,
               (німецька мова) Паславська Ірина, 11 клас,
               (математика) Гадевич Іван, 4 клас.

II місце    (українська мова) Дика Олеся, 8 клас,
                (українська мова) Прокопчук Ольга, 10 клас,
                (німецька мова) Церковник Оксана, 11 клас,
                (англійська мова) Дика Олеся, 8 клас,
                (історія) Скірка Володимир, 9 клас,
                (історія) Задорожний Василь, 11 клас,
                (історія) Прокопець Надія, 10 клас,
                (правознавство) Мартинович Ольга, 9 клас,
                (математика) Прокопець Надія, 10 клас,
                (біологія) Лутчин Віра, 8 клас,
                (трудове навчання) Мацей Тарас, 9 клас,
                (трудове навчання) Особа Василь, 11 клас.

III місце   (українська мова) Зенгель Лілія, 9 клас,
                (англійська мова) Лисейко Юлія, 11 клас,                 
                (німецька мова) Дудурич Юлія, 9  клас,
                (біологія) Шелик Олена, 10 клас,
                (хімія) Войтів Сергій, 10 клас,
                (основи економіки) Лісковацька Леся, 9 клас,
                (математика) Прокопчук Ольга, 10 клас,
                (математика) Боднар Назар, 10 клас,
                (історія) Прокопчук Ольга, 10 клас.
2006 - 2007 н.р.
В районних предметних олімпіадах брало участь  94 учнів, з них

I місце        (німецька мова) Врублевська Олена, 10 клас,
                  (християнська етика) Дика Олеся, 9 клас,
                  (українська мова) Боднар Юлія, 9 клас,
                  (українська мова) Волошин Марія, 8 клас,
                  (історія) Прокопець Надія, 11 клас.
                  (історія) Галайко Віталій, 11 клас

II місце       (географія) Оприск Анна, 8 клас.
                  (хімія) Барабаш Юлія, 10 клас,
                  (хімія) Оприск Анна, 8 клас.
                  (біологія) Лутчин Віра, 9 клас,
                  (історія) Дзюбяк Володимир, 9 клас,
                  (християнська етика) Сенчишин Ольга, 10 клас,
                  (українська мова) Прокопчук Ольга, 11 клас,
                  (українська мова) Паберівський Роман, 4 клас.
                  (правознавство) Кузьо Зоряна, 9 клас,                    
                  (трудове навчання) Мацей Тарас, 9 клас,
                  (трудове навчання) Особа Василь, 11 клас.

III місце      (українська мова) Ленько Юлія , 8 клас,
                   (біологія) Шелик Олена, 11 клас,
                   (математика) Прокопець Надія, 11 клас,
           
В цьому навчальному році учениця 9 класу Дика Олеся зайняла III місце в III турі Всеукраїнської олімпіади з християнської етики.
2007 - 2008 н.р.
В районних предметних олімпіадах брало участь  86 учнів, з них

I місце        (математика) Гадевич Іван, 6 клас,
                  (математика) Пришляк Василина, 11 клас.
                  (українська мова) Волошин Марія, 9 клас,
                  (англійська мова) Цюба Наталія, 8 клас,
                  (німецька мова) Врублевська Олена, 11 клас,
                  (християнська етика) Крвавич Наталія, 8 клас,
                  (біологія) Дзюбяк Василь, 8 клас,
                  (правознавство) Мартинишин Олена, 9 клас.

II місце        (англійська мова) Войтович Оксана. 10 клас,
                   (християнська етика) Боднар Юлія, 10 клас,

III місце       (українська мова) Фартушок Уляна, 8 клас,
                    (українська мова) Боднар Юлія, 10 клас,
                    (англійська мова) Дзюбяк Володимир, 10 клас,
                    (англійська мова) Фартушок Уляна, 8 клас,
                    (математика) Дзюбяк Василь, 8 клас,
                    (історія) Дзюбяк Володимир,10 клас,
                    (хімія) Зенгель Лілія, 10 клас,
                    (християнська етика) Зенгель Лілія, 10 клас,
                    (географія) Дзюбяк Василь, 8 клас,                     
                    (географія) Фартушок Уляна, 8 клас,
                    (трудове навчання) Гладьо Василь, 9 клас,
                    (трудове навчання) Тимко Володимир, 11 клас.
                    (фізика) Коростенський Андрій, 10 клас.


2010 - 2011 н.р.
Протягом 2010-2011 навчального року робота пед. колективу була спрямована на особистісно-зорієнтоване навчання і виховання школярів. Велика увага у школі приділяється охопленню дітей навчанням. Станом на 1 вересня 2010 року  в  5-х – 11-х класах  навчалося 330  учнів, для реалізації навчальних планів і програм на середній і старшій ланках школи  працювали 46 педагогічних працівника та 2 лаборанти.

Учні нашої школи традиційно активні учасники різноманітних олімпіад, конкурсів та змагань. Цього року в ІІ етапі предметних олімпіадах взяли участь майже 80 учнів( за винятком математики, де через складні погодні умови не було можливості безпечно доїхати до місця проведення). Переможцями та призерами ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад стали:

I місце        (географія, астрономія) Паберівський Роман, 8 клас,
                  (географія) Дзюб'як Василь, 11 клас.
                
II місце        (фізика, правознавство) Гадевич Іван, 9 клас,
                   (історія, німецька мова) Босак Наталія, 11 клас,
                   (біологія) Крвавич Наталія, 11 клас,
                   (астрономія) Дзюб'як Василь, 11 клас,
                 
III місце       (українська мова, німецька мова) Сива Соломія, 11 клас,
                    (англійська мова) Цюба Наталія, 11 клас,
                    (українська моваа) Гбур Злата, 10 клас,
                    (історія) Плетеницька Ірина, 9 клас,
                    (християнська етика) Боднар Наталія, 9 клас,
                    (правознавство) Сувадло Ірина, 9 клас,
                    (біологія) Особа Наталія, 8 клас,
                    (трудове навчання) Моцьо Зорян, 11 клас,
                    (економіка) Дзюб'як Василь, 11 клас,
                    (фізика, інформатика) Моцьо Віталій, 10 клас,
                    (інформатика) Галушко Микола, 10 клас,
                    (трудове навчання) Гадевич Іван, 9 клас,
                    (історія) Паберівський Роман, 8 клас,
                    (історія) Цюба Павло, 8 клас,
                
Переможці ІІ етапу підтвердили свої високі знання в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад, що проходили у Львові:
                    Паберівський Роман – ІІ місце з географії та був сьомим з астрономії;
                    Дзюб'як Василь – четвертий з географії.

Учасниками конкурсу юних знавців математики «Кенгуру» стали 140 учнів.  З них відмінний результат показали       учні. Фізичний конкурс " Левеня" – 17 учасників, 1 - відмінний результат. Конкурс з інформатики "Бобер" – 7 учасників, 1 - відмінний результат(Крвавич Н.)

Окремо слід відмітити роботу вчителів фізичної культури. Учні школи протягом навчального року прийняли участь у всіх запланованих змаганнях, на яких займали призові місця. Наприклад, за підсумками районної спартакіади , а це 10 видів спорту, посіли І (перше) місце.

Команди школярів захищали честь району на обласних конкурсах та турнірах. Навчання завершило 329  учнів. Похвальними листами було нагороджено    учнів 5-8-х та 10-х класів.

11 клас закінчило 48 учнів, за результатами семестрових, річних оцінок і ДПА  закінчили школу з медаллю 8 випускників, з них із золотою:
Фартушок Уляна,
Крвавич Наталія,
Цюба Наталія,
Босак Наталія,
Грушко Вікторія,
Дзюб'як Василь,
Сива Соломія.
Срібною медаллю нагороджено Мартинів Ірину.
    
9 клас закінчило 48 учнів, з них свідоцтвом особливого зразка одержали шестеро ( Боднар Н., Кархут П., Коцаб'юк Д., Легкобит І., Мацько П., Плетеницька Я.).

2011 - 2012 н.р.
В районних предметних олімпіадах 29 учнів здобули перші місця, а саме:

I місце        (математика) Коцаб'юк Микола, 8 клас,
                  (математика) Терлецький Дмитро, 9 клас.
                  (фізика) Гадевич Іван, 10 клас,
                
II місце        (англійська мова) Войтів Марія, 8 клас,
                   (християнська етика) Голубець Наталя, 8 клас,
                   (інформатика) Генсьорський Володимир, 11 клас,
                   (біологія) Особа Тетяна, 9 клас,
                   (фізики) Паберівський Роман, 9 клас,
                   (географія) Паберівський Роман, 9 клас,
                   (хімія) Гриц Тарас, 8 клас,
                   (трудове навчання) Паберівський Роман, 9 клас,
                   (трудове навчання) Гбур Злата, 11 клас,

III місце       (англійська мова) Кекляк Марія, 9 клас,
                    (англійська мова) Хомічак Марія, 9 клас,
                    (німецька мова) Лущакевич Наталя, 11 клас,
                    (українська мова) Качмар Марія, 7 клас,
                    (українська мова) Гбур Злата, 11 клас,
                    (фізика) Моцьо Віталій,11 клас,
                    (фізика) Фалач Василь, 8 клас,
                    (географія) Гадевич Іван, 10 клас,
                    (хімія) Коцаб'юк Микола, 8 клас,
                    (хімія) Паберівський Роман, 9 клас,
                    (трудове навчання) Вайда Володимир, 11 клас,
                    (астрономія) Моцьо Віталій, 11 клас,
                    (історія) Войтів Марія, 8 клас,
                    (історія) Кархут Павло, 10 клас,
                    (історія) Моцьо Віталій, 11 клас,