Останні новини

2018-01-02 22:42

Ще й до жнив не дожив

Альманах пам’яті, присвячений 80-річниці з дня народження Василя Стуса

Детальніше »

2017-12-29 18:21

Хай живе Степан Бандера

Виховний захід приурочений незламному борцю за волю України С.Бандері

Детальніше »

Випадкове фото

Pic 20 002
pic_20 002.jpg

Дирекція Добромильської ЗСШ I-III ступенів:

Директор школи Керницький Андрій Богданович - 1974 року народження, освіта вища, спеціальність за дипломом - вчитель історії та правознавства. Стаж педагогічної роботи 24 роки, стаж керівної роботи 2 роки.







--
Заступник директора з навчально-виховної роботи Гадевич Микола Миколайович - 1973 року народження, освіта вища, спеціальність за дипломом - вчитель фізики, інформатики та обчислювальної техніки, стаж педагогічної роботи 13 років, стаж керівної роботи 9 років.






--

Заступник директора з виховної роботи Калита Іванна Миколаївна - 1962 року народження, освіта вища, спеціальність за дипломом - історик, вчитель історії, кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії", стаж педагогічної роботи 18 років, стаж керівної роботи 18 років.


--

Педагогічний колектив школи налічує 55 чол., 32 з яких являються випускниками нашої школи, що становить 58%.
Прізвище, ім'я, по-батькові Предмет
Баран Юрій Михайлович фізкультура
Беднарик Наталія Валерівна біологія, медико-санітарна підготовка
Ситинська Лілія Євгенівна англійська мова
Мацей Микола Володимирович трудове навчання, креслення
Блідий Михайло Ярославович фізкультура
Босаневич Марія-Марта Теодорівна хімія
Васьо Зоряна Зенонівна вчитель-логопед
Висоцька Любов Іванівна вчитель початкових класів
Войтович Ганна Володимирівна вчитель початкових класів
Войтович Леся Василівна українська мова та література
Войтович Любов Миколаївна українська мова та література
Муль Зоряна Богданівна трудове навчання
Габрей Олександра Михайлівна українська мова та література
Гадевич Микола Миколайович фізика, астрономія
Гадевич Олександра Ігорівна українська мова та література
Гелюта Галина Михайлівна зарубіжна література
Гельжинська Ганна Миколаївна вчитель початкових класів
Голубець Галина Миколаївна трудове навчання, християнська етика
Голубицький Орест Йосипович ДПЮ, образотворче мистецтво
Гритчак Людмила–Марія Максимівна вчитель початкових класів
Гриц Оксана Іванівна математика, фізика
Денис Галина Зіновіївна вихователь ГПД
Долгун Оксана Романівна німецька, англійська мови
Калита Іванна Миколаївна історія
Катинська Оксана Богданівна вихователь ГПД
Керницька Ірина Ігорівна математика
Керницький Андрій Богданович історія
Куцериб Жанна Богданівна практичний психолог
Лужецька Галина Степанівна математика
Лук’янов Віктор Вікторович фізкультура
Мальгівська Віра Георгіївна вихователь
Мацько Оксана Михайлівна вчитель початкових класів
Моцьо Тетяна Василівна українська мова та література
Качмар Оксана Тарасівна англійська мова
Морозович Юлія Павлівна педагог-організатор
Мрачинська Олександра Степанівна англійська мова
Мушора Олег Богданович інформатика
Нуньо Оксана Мирославівна християнська етика, ОБЖ
Паберівська Марія Володимирівна географія, економіка
Протасенко Ганна Володимирівна українська мова та література
Сапбиєва Руслана Богданівна фізика
Саф'яник Ірина Миколаївна інформатика
Святлош Степанія Миколаївна математика
Сорока Марія Володимирівна географія
Сорочак Уляна Миронівна українська мова та література
Сподарик Галина Василівна вчитель початкових класів
Терлецька Світлана Володимирівна математика
Турко Оксана Федорівна вчитель початкових класів
Угрин Марія Дмитрівна хімія
Хадай Любов Михайлівна вчитель початкових класів
Хомічак Любов Василівна вчитель початкових класів
Чура Наталія Михайлівна інформатика, математика
Крвавич Мар'яна Романівна музичне мистецтво
Корінь Мар'яна Михайлівна педагог-організатор
Шелик Микола Романович фізкультура
1.    Возьний Ярослав Ількович       завгосп
2.    Баран Ольга Михайлівна секретар
3.    Цабак Олександра Іванівна  бібліотекар
4.    Федусько Марія Андріївна лаборант хімічного кабінету
5.    Возьна Любов Василівна гардеробник
6.    Прокоп’як Степан Йосифович   водій
7.    Мушинський Йосиф Йосифович   сторож
8.    Яворський Володимир Федорович  робітник з обслуговування шкільних приміщень
9.    Куцалаба Михайло Михайлович   двірник
10.   Дохняк Людмила Павлівна – прибиральниця шкільних приміщень
11.   Сидір Леся Миколаївна  прибиральниця шкільних приміщень
12.   Гадевич Марія Степанівна  прибиральниця шкільних приміщень
13.   Теліш Любов Василівна  прибиральниця шкільних приміщень
14.   Войтович Надія Богданівна  прибиральниця шкільних приміщень
15.   Белей Євгенія Михайлівна  прибиральниця шкільних приміщень
16.   Манько Марія Володимирівна  прибиральниця шкільних приміщень
17.   Ярош Марія Івавнівна  прибиральниця шкільних приміщень
18.   Жох Марія Орестівна  прибиральниця шкільних приміщень
19.   Гадевич Андрій Миколайович  прибиральник шкільних приміщень
20.   Жож Наталія Орестівна  прибиральниця шкільних приміщень