Випадкове фото

07 -3
2006_07_-3.jpg

Туристично-краєзнавчі змагання учнівської молоді "Левурда 2012"

2012-06-24 17:28

Через несприятливі погодні умови організатори двічі переносили початок роботи табору. Та все ж, 19 червня, Добромильська дружина виїхала у село Сусідовичі (Старосамбірського району) на туристичні змагання. У змаганнях заявилося 13 учнів та вчителі.

Учні мали змогу повправлятися у вмінні зав'язувати різні типи вузлів, складанні наметів, наплечників, орієнтуванні в лісовій місцевості. Учасники демонстрували свої знання з історії краю.

Також це була гарна нагода відпочити з друзями, випробувати свої сили у лоні природи, відчути грозу, сидячи у наметі.

Отже, відкриття табору. Добромильчани підтримували виступи танцями, чим заслужи схвальні відгуки від ведучих.Завдяки старанню вчителів та усіх учнів, табір було розбито та організовано на високому рівні.
Добромильські намети.Йде організація кухні та багаття.Наша "їдальня".Все готово. Добромильський табір "Підгір'янка" розпочав свою роботу!Перший день змагань. Наталя та Олег Качмар приймають участь у конкурсі техніки.

Конкурс на швидке складання намету можемо переглянути у відеорежимі.


Конкурс пісні. Наші учні розігрівали публіку танцем та авторською піснею.

Табір відвідав директор Добромильської ЗСШ I-III ст. Богдан Андрійович Керницький.Їдемо додому!Враження від побаченого та пережитого від учениці 9-А класу Ксенії Шубеляк:
"На мою думку табір "Левурда" дуже цікавий, тому що ти розкриваєш для себе різні види змагань! Але була у нас одна проблема що дуже сильно сонце пекло і ми не мали де сховатись. Прикольно було в тому що ми кожними днями знаходили для себе якісь цікаві розваги. У день пісні ми склали таку прикольну пісеньку і створили власний оркестр. Це були: горня,ложки,гречка,гітара От цими інструментами ми грали! Коли було сильно жарко ми йшли до криниці і відрами виливали на себе воду)
Одним словом там було дуже-дуже цікаво і жаль що ми поїхали на день швидше. Хотіла ще б там бути! Тут словами все не розкажеш це все потрібно перейти самому!

Світлини: народні ;-)

Назад