Поруч нас є ті, котрим через нас Господь хоче дарувати Любов, Надію і Віру…

2015-11-06 19:41

Кожна людина в певні моменти свого життя відчувала Божу присутність. А ще Господь часто робить нас своїми руками, щоб інші відчували опосередковано Його турботу, опіку, підтримку.

 

В теперішньому часі маємо безліч прикладів героїзму жорстокого воєнного часу і не менше прикладів мирного служіння, матеріальної підтримки, щирої молитви в храмі та приватної в родинах, що є дієвим для різного роду потреб.

 

6 жовтня, прекрасної осінньої погожої днини, на подвір’ї Добромильської ЗСШ І-ІІІ ст. було проведено благодійний ярмарок «Діти – дітям полеглих воїнів».

 

Досвід організації таких акцій школярі мають ще з попереднього року. При величезній підтримці батьків, які творчо і натхненно випікали найрізноманітніші кулінарні витвори: сирники, кекси, тістечка, пиріжки, найдобірніші фрукти та овочі з власних городів, сушені фрукти, гриби – стали товаром, який дуже швидко з імпровізованих прилавків – столів перебирався в сумки і кошики задоволених покупців: вчителів, батьків, небайдужих містян.

 

Дуже творчо підійшли учні цього річ у своїх пропозиціях: учениці 9-х класів Курило Анастасія та Шкреметко Марія пропонували манікюр і тату (збиралися черги, щоб отримати бажану послугу).

 

Учні виконували пісні «Лише у нас на Україні», «Біля тополі», «На добро», учениця 11-го класу Пушак Вікторія – лауреат міжнародного конкурсу «Галицька осінь» проникливо прочитала вірш «Сон матері», збираючи пожертву у фонд свого класу.

 

Особливо важливим моментом цієї події стало вшанування пам’яті полеглих героїв на Майдані та під час 1,5-річної російсько-української війни. Ведучі заходу зворушували присутніх своїми закликами:

Ми – свідки трагічної історії нашої України!

 

Історія-це ми!

 

Ми не можемо бути щасливими, якщо поруч нас біль, горе, сльози і трагедія, адже матері втрачають своїх синів, дружини – чоловіків, а діти – батьків.

 

Хочеться відзначити оригінальність задуму учениць 10-го класу: Качмар Наталі, Бурди Анастасії, Горейди Юлії, які запропонували взяти свої смаколики і піти в центр міста. Виконуючи сучасні мелодії під акомпанемент гітари, вони заробили 1837 гривень (найбільша лепта у збірку школи).

 

Піднесення панувало під час приготування товарів для ярмарки, під час їх реалізації, проте найбільш інтригуючим був момент озвучення прибутків батьківськими комітетами класів. Всього зібрано 17857 гривень, які невдовзі вручили дітям-сиротам в села Велика Лінина, Скелівка, Чаплі, Бачина.

 

Людям не завжди потрібні твої поради… Інколи потрібна рука, яка лягає на твоє плече. Часом потрібне вухо, що вислуховує твою сповідь. Але найбільше потрібне твоє серце, яке зрозуміє і буде відкритим до твоїх потреб і прохань.

 

Діти нашої школи з відкритим серцем відгукнулися на пропозицію заступника директора з виховної роботи Калити Іванни Миколаївни – морально і фінансово підтримати дітей полеглих воїнів нашого району.

 

У своїх сім’ях, а також учнівських спільнотах ми мусимо, можемо і хочемо виховати особистості, що будуть відкриті і чутливі на горе і потреби інших. Ми всі є спраглими і потребуючи Любові, Віри і Надії, але особливо ті, душі яких скалічені та потребують доброго і чуйного лікаря.
Марія Угрин

Назад