Чорнобиль - трагедія, подвиг, пам'ять

2017-04-28 19:52

28 квітня 2017 р. вчитель історії Калита І. М. з учнями 9-их класів провела годину пам'яті: "Чорнобиль - трагедія, подвиг, пам'ять". Під час проведення виховної години були використані музичні супроводи, аудіозаписи пісень, відеоролики, пісні та вірші приурочені аварії на чорнобільській АЕС.

у своєму вступному слові Іванна Миколаївна наголосила що день 26 квітня в Україні є всенародною панахидою, що об'єднує всіх сущих одним спогадом, однією надією.

На високому професійному рівні звучала пісня "Герої" у виконанні учениці 7-Б класу Манько Софії. Оксана Гарванко до глибини душі схвилювала глядачів своїм віршем, "Впала з неба до долу потревожена ангелом зірка", а учениця 5-Б класу Качмар Оксана у своєму вірші звернулася за допомогою до Пречистої Діви.

На годину пам'яті був запрошений учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Микола Матіяш. Діти з увагою слухали слова пана Миколи, який порівняв події сьогодення із подіями 1986р., наголосивши: "Сьогоднішня війна вбиває зброєю" "Війна" 1986 року - невидима "Війна" яка вбиває невидимим атомом. Учні школи подякували ліквідатору аварії на ЧАЕС панові Миколі Матіяшу та вручили символічний дарунок в знак пам'яті про зустріч.

На завершення виступу з словами подяки до присутніх звернулася вчитель з історії, заступник директора школи з виховної роботи, Калита І. М., а аудіозапис пісні Наталії Май "Молитва" послужили розв'язкою години пам'яті.Матеріал: Іванна Калита.

Назад