Артур Курцвейл і його вагомий внесок в освітній розвиток Добромильської школи

2017-05-12 20:07

Минулого року Артур Курцвейл приїжджає до міста в Україні, де його батько народився 100 років тому. Цим містечком є мальовничий та старовинний Добромиль. Коли він побував у нашому місті, а зокрема у Добромильській загальноосвітній середній школі І-ІІІ ступенів (інформація на нашому сайті), пан Курцвейл побачив, що 400 гарних, енергійних дітей навчаються тут. Учні старанні в навчанні, а учителі – сповнені жагучого бажання навчати їх.

Без його уваги не залишився той факт, що школа не володіє навіть найбільш необхідними освітніми ресурсами та обладнанням. Причина – відсутність грошей у бюджеті!

Пан Артур Курцвейл при підтримці фонду Gofundme та своєї родини, друзів зібрав велику суму коштів – 20982 доларів. Це просто неймовірно!

І от настав цей щасливий момент в житті Добромильської ЗСШ І-ІІІ ступенів. 6 квітня 2017р. пан Артур приїжджає в Україну до Львова з величезною сумою грошей в кишені. До кінця цього дня він закуповує комп’ютери, ноутбуки, проектори, екрани, музичний центр. А для спортивного залу – тенісні столи, ракетки, м’ячі для баскетболу та футболу, тренажер, гімнастичне обладнання, газонокосарку, камеру відеоспостереження, фотоапарат.

Загрузивши наш шкільний автобус цими покупками, пан Артур Курцвейл радісний та щасливий доставляє їх до школи Добромиля.

Кожен навчальний кабінет отримав ноутбуки. Жодне шкільне свято зараз не обходиться без музичного центру.
Найулюбленішим місцем для дітей став спортивний зал, де вони мають змогу займатися спортом.
Дирекція та вчителі Добромильської загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ст. висловлюють велику подяку пану Артуру Курцвейл за його вагомий внесок в освітній розвиток та навчальний процес.

Ми вдячні йому за те, що він зробив і надіємось, що в майбутньому ми продовжимо нашу співпрацю.

Придбане обладнання:

система відеоспостереженнянастільні комп'ютери


друкувальні апарати


музичне обладання


ноутбуки для кабінетів


внутрішні камери відеоспостереження


глобус та карти


волейбольна сітка


спортивне спорядження


тренажер


тенісні столи


лавочка для тренування


боксерська груша


газонокосилка


зовнішні камери відеоспостереження


учні працюють за новими комп'ютерами під управлінням ОС Linux Ubuntu


Матеріал: Олександра Мрачинська.

Назад