Останні новини

2018-11-11 20:36

ЗУНР

Інформація про відзначення 100-річчя з дня утворення ЗУНР у ОЗНЗ ЗСШ І-ІІІ ступенів м. Добромиль

Детальніше »

Випадкове фото

11-B 2015
11-B_2015.jpg

Надії свято біла казка. Та ніч Свята, та ніч Різдва!

2018-01-02 22:58

Непомітно швидко пролетів ще один рік, сповнений досягнень, успіхів, збагативши нас певним досвідом. 29 грудня в актовій залі школи учні 4-А, 4-Б, 8-А, 8-Б класів та вчитель християнської етики Оксана Мирославівна Нуньо підготували новорічно-різдвяне привітання для батьків та вчителів.

Учні 8-Б класу розповіли про містерію Різдва, про його традиції, заколядували, як відомі так і новітні колядки: «Веселая нам новина», «На небі зірка мерехтить», «Моє Різдво», «Україна колядує», «На Різдво Христове».

Учні 4-А класу підготували різдвяне дійство «Вефлиємська зірка». Діти розповіли, що колись давно в Україні колядників було дуже багато. Коли наступали Різдвяні свята, маленькі колядники,дочекавшись найяскравішої, першої зірочки вирушали у далеку дорогу. Зірка освічувала діткам шлях, щоб вони не збилися з дороги і несли радісну вістку.

Учениця 4-Б класу Юлія Чура виконала роль України, де із словами прохання звертається до Божого Сина за кращу долю українського народу.

Хлопці 4-А класу привітали всіх присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим. Подяку за гарну роботу Оксани Мирославівни та її учнів висловила зауч з виховної роботи І. М.Калита, побажала усім присутнім щасливого Нового року та веселих свят.

Матеріал: Мар'яна Крвавич.

Назад