Останні новини

2019-01-30 21:00

План виховної роботи школи

Другий семестр 2018-2019 н.р.

Детальніше »

2018-12-26 21:26

Миколая всі чекають

Святкове дійство

Детальніше »

Випадкове фото

1-V klas 1988r
1-V klas 1988r.jpg

Зелене яблуко — срібні мечі

2018-05-06 21:43

2 травня вчителі української словесності провели презентацію книжки “Зелене яблуко — срібні мечі”. На презентації були присутні вчителі методичного об’єднання української словесності Добромильського округу.
Вчителі були запрошені до актової зали, де прозвучала пісня “Десь по світу” у виконанні Войтовича Андрія. Ведучими заходу буди — Войтович Софія та Легкобит Назар. Презентацію цієї загадкової для Добромиля книжки запропонували у вигляді екскурсії.

Перша зупинка — друкарня у селі Боневичі, де усім присутнім роздали книжечку “Там де ми” - творчі спроби добромильського юнацтва.

Друга зупинка — село Тернава, розповідь про вертикальне місто та замок Гербуртів.

Також Ганна Володимирівна розповіла про вертикальну чарівну криницю. До присутніх з гори спустилася дівчина — наречена. Це була добра Міля, красуня Гербуртівна, роль якої бездоганно виконала Лучин Оксана. Красивим доповненням була пісня “Пастуше, пастуше” у виконанні Ковальової Вероніки.

Третя зупинка — село Велике. Розповідь про те, що колись потік догризе берег і забере якогось особливого дощового літа церковицю із собою. Але залишиться дивна музика, яку увібрало в себе Велике, як найкращий концертний зал.

Наступна зупинка в Добромилі. Єврейський — старі мацеви на цвинтарі, які нещодавно повернулися в місце вічного спочинку. Пролунав вірш “Добромиль”, який бездоганно декламувала Керницька Соломія.
Біля пам’ятника Адаму Міцкевичу прозвучала поезія “Пам’ятайте його знамениті байдари” у виконанні Дзюбака Олега.

Ось і закінчилася наша екскурсія. Хочеться, щоб Добромильська земля для нас стала ідеальним акустичним простором музики та слова.

На завершення прозвучала пісня “Добромиль” у виконанні Манько Софії та Моцьо Валерії.

Матеріал: Мар'яна Вайда.

Назад