Останні новини

2019-03-09 20:24

Зоря незгасна

Вечір – пам’яті, приурочений 70 річчю від дня народження Володимира Івасюка

Детальніше »

2019-02-26 22:05

Не дорікати слово я дала

Літературно – мистецька композиція

Детальніше »

Випадкове фото

11-6
11-6.jpg

Квітковий Буквар

2018-05-16 18:34

Сьогодні незвичайне свято
-Таке в житті буає раз:
З Буквариком зібравсь прощатись
Веселий, дружній, перший клас!

Буквар – книжка особлива для кожного з нас. Адже саме з  неї починається наша дорога у світ великої літератури, світ знань! Протягом року першокласники навчались читати, і ось настав хвилюючий момент – прощання з дорогою книгою – Букварем.

Традиційне свято відбулося 11 траавня в учнів 1-А класу з першим вчителем Турко Оксаною Федорівною. До уваги батьків, гостей, вчителів був представлений «Квітковий Буквар»

Діти багато розповідали, як вивчали Буквар і заспівали багато веселих пісень. У гості до дітей завітав сам Букварик, роль якого бездоганно виконала Слободян Анастасія. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, загадки, не залишили байдужим нікого. Подякували першокласники не лише Буквареві, а і своїм батькам. Це вони ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери. Отримали першокласники свідоцтва про те, що вони успішно закінчили вивчення Букварика.

Свято Букаварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято -  перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю прешою вчителькою Турко Оксаною Федорівною, яка стала їм другою мамою, другом і мудрим наставником.

Гарної Вам мандрівки стежками знань, маленькі школярі!

Матеріал: Мар'яна Вайда.

Назад