Останні новини

2019-05-22 06:46

День вишиванки у світі

Презентація інфографіки

Детальніше »

2019-05-22 06:42

А над світом вишивка цвіте

Етнографічне свято

Детальніше »

Випадкове фото

004-2
004-2.jpg

Звучить останній дзвінок

2018-06-01 19:32

Свято останнього шкільного дзвоника!
Травневий день, щебечуть птиці
І школярів шумлять ряди,
Бо школа, мов прозорая криниця,
Всім діятм роздає живлющої води.

Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника. У передостанні дні весни у Добромильській школі, як і повсюди в навчальних закладах України, пролунав останній дзвоник. Для 26 Добромильських одинадцятикласників він пролунав прощальною мелодією. Для них уже розпочалася справжня гаряча пора – спочатку – випускні екзамени, зовнішнє незалежне оцінювання, а потім, вже як для абітурієнтів – вступ до вибраних вузів.

Гостями свята були депутат обласної ради, випускник школи п.Михайло Гичка, голова міста п.Юрій Петрик. М.Гичка преміював найкращих учнів школи, а саме: М.Петрика, М.Сапбиєва, В.Грица, К.Волошин, А.Керницького, В.Боднара.

Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята і від вчителів, учнів та їх батьків. Щирими словами, привітали випускників учні перших класів. Були цього дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих. Ведучими свята були Дзюбак Олег та Гарванко Оксана. Хвилиною пам’яті було вшановано тих, хто звеличив нашу землю, тих, завдяки кому наше життя зігріте сонячним сяйвом і безхмарною, мирною блакиттю небес..

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Сьогодні наша рідна школа дзвеніла блакитним кольором. Це колір 2018 року. Блакитний колір – колір мрії, надії.

Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!Матеріал: Мар'яна Вайда

Назад