Останні новини

2020-01-30 18:00

"Нема любові понад ту, що окропила кров'ю Крути..."

Вшанування пам'яті героїв Крут

Детальніше »

2020-01-24 18:54

План виховної роботи

На другий семестр 2019-2020 навчального року

Детальніше »

Випадкове фото

01.09.1980
01.09.1980.jpg

Кожна держава стверджується непорушною цілісністю кордонів

2018-11-13 10:47

«Кожна держава стверджується непорушною цілісністю кордонів»
                                                                                                            П.Орлик

За сприянням Княжпільського сільського голови Сивої О. М. та ТВО  начальника  ВІПС «Мігово» ВПС «Смільниця» капітана Ференса М. М.  учні 9-А та 9-Б класів разом із класними керівниками Моцьо Т.В., Терлецькою С.В. і психологом Куцериб Ж.В. мали змогу побувати на території відділу прикордонної служби ім. Українського козацтва с. Мігово.
Надзвичайні,  незабутні враження отримав кожен під час екскурсії. Прикордонна служба потребує ретельної праці та вправності, відповідального ставлення до своїх обов’язків, дисциплінованості. Це побачили учні, які були захоплені розповіддю Сейко І.В., інспектора зміни, про звичайні будні прикордонника. Школярі наввипередки хотіли протестувати тренажери в спортивному залі, розглядали, в яких умовах живуть прикордонники. Особливо хлопцям (та й дівчатам теж) захотілося порулювати, посидіти на квадроциклах. Потім усіх запросили до Кімнати бойової слави. Прикордонники гордяться своїм музеєм, який відремонтували в 2014р. Раритетні козацькі експонати доповнили вже сучасні. Учні мали змогу  побачити, що наші захисники не тільки несуть службу, забезпечуючи мир і спокій, а й цікавляться різними видами мистецтва. 
Із захопленням слухали розповідь старшини Пашківського В. Б. Потім він показав майстер- клас по неповному розбору та збору автомата Калашникова. Школярі вчилися цій нелегкій справі. Також ми дізналися, що Володимир Богданович захищав кордони нашої України на Сході. Усіх вразили його слова! Насправді, такі життєві моменти вчать і дорослих, і дітей любові до рідного народу, своєї землі, поваги до ближнього. До речі, на заставі працює й  наша випускниця, Рудницька М.В., фахівцем із зв’язку. 
Напередодні Дня Гідності та Свободи учні та вчителі із словами щирої вдячності звертаються до вас, дорогі прикордонники, за ті чарівні звуки осінньої листопадової  природи та патріотичний урок мужності, який торкнув серце й душу кожного. Тож нехай ніколи не забракне вам сили,волі, мудрості й наснаги для збереження кордонів рідної держави України. Слава Україні! Героям слава!
Матеріал: Моцьо Т. В.
Світлини: Терлецька С. В. 

Назад