Останні новини

2020-01-30 18:00

"Нема любові понад ту, що окропила кров'ю Крути..."

Вшанування пам'яті героїв Крут

Детальніше »

2020-01-24 18:54

План виховної роботи

На другий семестр 2019-2020 навчального року

Детальніше »

Випадкове фото

Kalyta-8
Kalyta-8.jpg

Методичне об’єднання класних керівників

2018-11-27 20:32

План
1.Організація роботи МО класних керівників
     2.Тренінгове заняття «Емоційна компетенція як умова ефективної   професійної  діяльності педагога»
3. Звіт  виховної роботи класного керівника  Світлани Терлецької  
4.Вечір – реквієм 
 
 «Згадайте нас, бо ми колись жили.
Зроніть сльозу - і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно!»
23 листопада 2018 р. в ОЗНЗ ЗСШ І – ІІІ ст. м. Добромиль було проведено методичне об’єднання класних керівників, у якому взяли участь учителі філій ОЗНЗ ЗСШ І – ІІІ ст.. м. Добромиль, а саме: ФОЗНЗ ЗСШ І – ІІІ ст. м. Добромиль «ЗСШ І –ІІ ст. ім. Катерини Денис с. Мігово», ФОЗНЗ ЗСШ І – ІІІ ст. м. Добромиль «ЗСШ І –ІІ ст. ім. Дмитра Хадая с. Княжпіль», ФОЗНЗ ЗСШ І – ІІІ ст. м. Добромиль «ЗСШ І ст. с. Губичі», ФОЗНЗ ЗСШ 
І – ІІІ ст. м. Добромиль «ЗСШ І ст. с. Передільниця».
Зі словами привітання до присутніх звернулася голова методичного об’єднання Сорочак Уляна Миронівна, яка висвітлила в презентації  організацію роботи методичного об’єднання класних керівників.
Практичний психолог школи Куцериб Жанна Богданівна провела тренінгове заняття «Емоційна компетенція як умова ефективної професійної діяльності педагога», анкетування. Кожен із членів МО висловлював свою думку про працю в школі, досвід, досягнення та емоційне виснаження. Психолог  подарувала всім присутнім  пам’ятки « Як уникнути синдрому «емоційного вигорання?»»
Члени МО переглянули презентацію виховної роботи класного керівника  Терлецької Світлани Володимирівни з учнями 9 – Б класу.
У переддень пам’яті жертв голодоморів класний керівник 6 – Б класу Паберівська Марія Володимирівна на високому професійному рівні провела вечір-реквієм
 «Згадайте нас, бо ми колись жили.
Зроніть сльозу - і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно!»
У вступному слові Марія Володимирівна згадала події Голодомору 1932-1933 рр., часу, коли кістлява рука косила мільйони українців. Учитель  зауважила, що свіча пам’яті горітиме не тільки в кожній оселі українців, а й у серцях багатьох поколінь.
Закликаючи переосмислити нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця, класний керівник 6 – Б класу звернулася до всіх зі словами: «Нехай сьогодні наша школа й кожний куточок держави стане храмом духовності та храмом пам’яті».
Підсумувала методичне об’єднання заступник директора школи з виховної роботи Калита Іванна Миколаївна, яка подякувала класному керівникові та учням 6 – Б класу за скорботне дійство, а всім присутнім -  за участь у МО. 
Назад