Останні новини

2020-01-30 18:00

"Нема любові понад ту, що окропила кров'ю Крути..."

Вшанування пам'яті героїв Крут

Детальніше »

2020-01-24 18:54

План виховної роботи

На другий семестр 2019-2020 навчального року

Детальніше »

Випадкове фото

005-9
005-9.jpg

Хто загинув за Вкраїну, буде жити у віках

2018-11-27 20:41

22 листопада 2018р. у приміщенні актового залу ОЗНЗ ЗСШ І –ІІІ ст.,
була проведена година пам’яті
«Хто загинув за Вкраїну, буде жити у віках»
День Гідності і Свободи – це шана пам’яті лицарів, воїнів, борців, державних мужів, духовників, усіх тих відданих патріотів української нації, які поклали своє життя за волю України. Свій низький поклін і подяку віддали учні 9 – А класу тим, хто гордо ніс і несе звання Захисника Вітчизни.
Через залу до образу Богородиці, тримаючись за руки, два ангели (Анастасія Слободян та Ірина Гірник) та Україна – мати (Таня Кріль), звернулися до присутніх із молитвою. Андріана Гамрат і Діана Богдан майстерно продекламували вірш «Про що шумлять ялиці і смереки», в якому змальована доля землячки Катерини із села Велике.
«Пливе кача…» Хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських патріотів. Учні школи були захоплені грою козаків ( Дмитра Цісара та Арсенія Фарбітника). Учні 9 – А класу поєднали минуле із сучасністю, створили куточок пам’яті, приурочений Героям Небесної Сотні. Сценка «Іду на війну» матері (Соломія Манько) і сина (Роман Токар) не залишила байдужими нікого.
Гортаючи сторінки історії українського народу, дев’ятикласники використали ІКТ: презентації, відео. Схвильовано, щиро, відповідально звучали слова Миколи Хадая, Ярослава Стаха, Ростика Волошина, Артура Стефанишина, Вікторії Шиманської, Анни Чеснакової, Мар’яна Кухара, Дмитра Дуба. Окрасою заходу були пісні «Йшли селом партизани», «Журавлі», «Оберіг» у виконанні Валерії Моцьо та «Ангели» у виконанні Діани Богдан. Ведучий Володимир Ісак звернувся зі словами: «Шановні, Захисники України! Мій найкращий у світі народе! Мої земляки! Нехай не міліє джерело нашої віри, надії, любові до рідної землі».
Наприкінці присутні переглянули слайди зі світлинами екскурсії до відділу прикордонної ім. Українського козацтва с. Мігово.
Наша сила - в єдності, а наша єдність – у любові до рідної землі. І кожен із нас у міру власних сил і талантів прагне спільного щасливого майбутнього для України.


Назад