Творіння Божої краси у мить натхнення, весна… Великдень…Боже Воскресіння!

2019-05-10 06:04

3 травня 2019 року вчителька християнської етики Оксана Нуньо із своїми вихованцями, учнями 4 – 9 класів провела святочну академію на тему: «Творіння Божої краси у мить натхнення, весна… Великдень…Боже Воскресіння!»
 
Ведучі торжества, учні 9 – Б класів,  Софія Божейко та Софія Манько, возвеличили ім’я Господнє, ще і ще раз нагадували присутнім у залі про благородні діяння Господа нашого Ісуса Христа.
На високому професійному рівні звучали пісні у виконанні учениці 4 – Б класу Ірини Корнєєвої. В декламаторському та пісенному жанрі проявили себе сестри Соломія та Софія Полюги, учениці 6 – Б класу Настя Дубняк, Соломія Гиз та Настя Медвідь.
У своєму слові Оксана Мирославівна наголосила, що Воскреслий Христос – це сяйво слави і образ невидимого Бога. Учні підтвердили слово вчителя піснями про Воскреслого Ісуса Христа.
На високому професійному рівні звучала поезія «Вже проснулась земля» у виконанні Оксани Качмар, «Великодній букет» у виконанні Катерини Андрухів, «Христос Воскрес» у виконанні Соломії Керницької , учнів 7 – Б класу.
Атмосфера тиші запанувала під час інсценізації «Чотири свічі» у виконанні учнів 7 – Б класу.
Завершальним акордом інсценізації були слова: «Нехай світло миру, віри, любові, надії ніколи не згасне».
Юні аматори, учасники святочної академії, на завершення свого виступу вітали вчителів та учнів школи. А учениця 9 – А класу Валерія Моцьо для усіх присутніх виконала пісню «Великдень».
 Заключним акордом звучали слова: 
«Ім’я Христа як сонце сяє
Проміння шле нам із небес.
І Україна вся співає
Христос Воскрес!
А ми відспівуємо: «Воістину Воскрес!»
Педагог  - організатор Віра Петрик

Назад