Останні новини

2019-11-12 16:18

День української мови та писемності

Літературно-мистецька композиція

Детальніше »

Випадкове фото

Pic 20
pic_20.jpg

Хай лунає він заклично На всю Україну

2019-05-28 04:32

«Хай лунає він заклично
На всю Україну
І збирає в рідній школі
Всю шкільну родину!»
24 травня 2019 року в ОЗНЗ ЗСШ І – ІІІ ст. м. Добромиль пролунав заклично останній дзвоник. Малечі він сповістив про те, що настала чудова пора – літні канікули. А для випускників він є провісником розставання з дитинством і початком дороги в доросле життя.
Хвилюючі моменти: вихід випускників у супроводі першої вчительки Галини Василівни Сподарик, класних керівників Марти Теодорівни Босаневич та Олександри Ігорівни Гадевич, благословення о. Павла, вітальні слова першокласників, музичні дарунки, хореографічні композиції, слова подяки випускників шкільній родині, виступ класного керівника і, звичайно, настановне слово директора, вручення грамот, похвальних листів, медалей, кубків, подарунки від першокласників випускникам, створили незабутні враження для усіх, і залишили в пам’яті випускників теплий спомин про шкільне життя.
Хвилиною пам’яті вшанували найкращих з кращих, які падають від куль, грудьми прикривають землю і не дозволяють ворогам перетворити Україну на руїни. Синьо – жовтий прапор з кульок, запущений в небо головою Ради учнівського самоврядування школи разом з головами Рад, символізує мир і любов поколінь. 
«Дзвінок шкільний, для вас останній. 
Небес блакитних бірюза, 
Весняний день, ясний світанок. 
Прощальна на очах сльоза»
Педагог – організатор Віра Петрик

Назад