Останні новини

2019-11-12 16:18

День української мови та писемності

Літературно-мистецька композиція

Детальніше »

Випадкове фото

09 -5
2008_09_-5.jpg

Левурда

2019-06-29 06:22

Літо – чудова пора!
Збирайся, дітвора!
В сонце, зелень,
В річку, море...
Дні такі чудові ми чекали,
Швидше їх наблизити бажали,
І, нарешті, мрії всі збулися,
Бо канікули розпочалися!
А канікули набирають обертів у мальовничому куточку Старосамбірщини в урочищі Смереччина села Терло, куди школярі після закінчення навчального року з'їжджаються аби отаборитися там на декілька днів, позмагатися у  туристичних навичках назва яких "Левурда". Цього року змагання особливі, адже "Левурді 50".На цьогорічні відкриті змагання - окрім  команд зі Старосамбірщини - завітали гості й з інших районів України. Серед них команда міста Жидачів та Городка.
Як і годиться, спочатку офіційне відкриття. Привітати учасників цьогорічних змагань завітали Тетяна Терлецька, голова  районної ради, Зіновій Кутельмах,  Богдан Жидик та інші багатолітні освітяни.  Після відкриття ювілейних змагань усіх частували обідом. Цього ж вечора  пісня розпочала конкурсну програму. А наступного дня все цікавіше минав час, тут були, і вміння орієнтуватися на місцевості, і в'язати вузли,і визначати швидкість течії річки,  і розпізнавати знаки на картосхемах. І, навіть, правильно укладати наплічника та багато інших завдань.

Одним з різновидів подорожей є велотуризм, саме він набуває все більшої популярності серед молоді. Тому останніми роками на "Левурді" все більше конкурсів, що перевіряють вправність у водінні  цим транспортним  засобом. Багато вражень, емоцій відчули учасники змагань, демонструвавши свої знання і вміння. Впевнена, що пережиті моменти ще довго вируватимуть в пам'яті дітей.
Назад