Випадкове фото

003-4
003-4.jpg

Найсвітліша дорога в світі – це дорога до знань, до школи.

2019-09-03 12:27

«Відкривай нам швидше, школо, двері,
хай рушником на щастя стелиться поріг!»
 
Найсвітліша дорога в світі – це дорога до знань, до школи.

Перше вересня – це особливе свято. Адже воно знаменує початок нових знань, досягнень, успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання нового і цікавого.
     Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія,  особливо для наймолодших учнів – першокласників. Для них цей день незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.
Для одинадцятикласників  цей навчальний рік буде  останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.
    Ведучі свята Першого шкільного дзвоника Ксенія Білик  та Дмитро Цісар привітали усю шкільну родину із початком нового2019 - 2020 навчального року.
Під символічною дугою веселки на святкову лінійку випускники привели першокласників.
    Прапор свята Першого шкільного дзвоника підняли кращі учні  одинадцятого класу Ксенія Галушко та Андрій Керницький.
 о. Павло, батько першокласниці Марічки Коляси поблагословив усю шкільну родину на новий навчальний рік.  Отці свяченою водою окропили усіх присутніх.  
    Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять героїв Небесної Сотні.
    Директор школи Андрій Керницький , привітав усіх  з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії. Особливу увагу звернув на те, що цього річ для 55 – ох  першокласників , які переступили поріг  школи розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший урок, перша вчителька Любов Хомічак, та Людмила Гритчак, перша оцінка  на шляху до Країни Знань.
    Першокласники Вероніка Сосенко, Марічка Коляса, Еліза Білоусова, Анастасія Босаневич, Марія Данько, Анжеліка Клепак, Тарас Голембйовський, Марічка Гошкович, Арсеній Церковник, Соломія Шимко, Олександр Бац, Анна Яворська виступили перед шкільним колективом і заспівали пісню «Дзінь – дзілінь».
     Одинадцятикласник Володимир Боднар та  першокласниця Марічка Коляса дали Перший дзвоник.
    Випускники Кравчук Тарас, Ярош Олег, Фарбітник Віталій, Ковальов Ігор, Опришко Назарій та Легкобит Назарій  привітали першокласників зі святом. Одинадцятикласники  чудовими  подарунками привітали першокласників.  Для усіх звучали пісні: «Здрастуй школо», «З роси й води», у виконанні  Ірини Корнєєвої, учениці 5 – Б класу; пісня « Школа моя» у виконанні   Ірини  Скірки, учениці 5 – Б класу.
    Прапор свята опустили  одинадцятикласники, відмінники навчання Анна Волошин та Назарій Крента.
Коридором із вишитих рушників, випускники провели першокласників на перший в їхньому житті урок.
    У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої  двері і запросила у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокували до своєї мети.Педагог  - організатор  В. Петрик

Назад