Останні новини

2018-12-26 21:26

Миколая всі чекають

Святкове дійство

Детальніше »

2018-12-26 21:18

Хай живе Степан Бандера у наших піснях

Літературно – мистецька композиція

Детальніше »

Випадкове фото

11-B 25.05.1991
11-B_25.05.1991.jpg

Напередодні Пасхи

2010-03-31 20:36

tl_files/music_academy/news_foto/P3310037.JPG
Добігає невпинно Страсний Тиждень в підготовці до оновлення Душі і святкування Світлого празника Воскресіння Господнього.
Невдовзі радісно лунатиме: "Христос Воскрес! Воістину Воскрес!", то будемо святкувати велику тайну, основу християнської віри та надії: Ісус з Назарету, Розп'ятий, воскрес із мертвих на третій день, згідно з Писанням. Віра в Христове Воскресіння століттями передається послідовниками святих Апостолів, живе, бо Воскреслий Христос більше не вмирає.
Воскреснемо! Бо земля наша, хоч і розіп'ята на Христі історії, але свята.
Воскреснемо! Бо ми вічно були на цій Богом даній землі як народ, і помолимося, хай рідне небо пошле нам силу для життя і воскресіння.
В підготовці до свята Великодня учні школи вже вдруге підтримали проект "Великодній виграш", що організовує благодійний фонд "Карітас" Самбірсько-Дрогобицької Єпархії. Вони розкупили 500 акційних квитків, кошти за які, будуть призначені на потреби дітей, молоді з розумовими вадами.
У минулому році учні школи отримали 11 призів. Серед них путівку в табір в Польщу терміном на 2 тижні отримала учениця 5-В класу Кіндрат Зоряна. Очікуємо нових виграшів і цікавих приємних сюрпризів!!!
З дуже давніх часів у нашій школі зберігся звичай вітати один одного з світлим празником Великодня. Цього року учні 8-А класу підготували привітання для вчителів, гостей нашої школи.
У ці дні, коли ціла Вселенна відроджується до нового життя, коли церковні дзвони безперестанку звіщають про Христове Воскресіння, ми ділимося цією радістю.
Нехай у ці дні радості і світла добрий Господь навідається до Ваших родин, усуне із сердець смуток, наповнивши їх радістю і відвагою.

Хай мир у серці вашому панує
Хай ангел Божий щастя вам дарує
Ісус Христос - здоров'я шле з небес
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!

Помолимося! Хай сяйво від воскресіння Христа пробиває товщу часу 2010 літ!

Матеріал підготували вчитель християнської етики Нуньо Оксана Мирославівна та вчитель хімії Угрин Марія Дмитрівна

Назад