Останні новини

2020-01-30 18:00

"Нема любові понад ту, що окропила кров'ю Крути..."

Вшанування пам'яті героїв Крут

Детальніше »

2020-01-24 18:54

План виховної роботи

На другий семестр 2019-2020 навчального року

Детальніше »

Випадкове фото

08
2007_08_.jpg

Методичне об’єднання класних керівників

2019-11-04 14:52

25.10.2019р. в ОЗНЗ ЗСШ І –ІІІ ст. м. Добромиль відбулося методичне об’єднання класних керівників, яке проходило згідно плану:
1. Творча лабораторія класних керівників.
2. Психологічний практикум «Бажання змін», елемент тренінгу.
3. Літературна палітра «Стань на коліна, славі поклонись,  бо ти нащадок лицарського роду!» ( Козацькі барви на полотнах української літератури).
Методичне об’єднання  класних керівників відкрила  голова об'єднання Уляна Сорочак та заступник директора з виховної роботи Іванна Калита. Творча лабораторія класних керівників була представлена у презентації. Практичним психологом школи Жанною Куцериб проведено  елемент тренінгу «Бажання змін». На завершення методичного об’єднання увага  присутніх була зосереджена на літературній палітрі «Стань на коліна, славі поклонись,  бо ти нащадок лицарського роду!» (Козацькі барви на полотнах української літератури), яку підготувала та провела Уляна Сорочак, класний керівник 9-А класу, разом із своїми вихованцями. 
У виховному заході були виконані інсценівки з творів українських письменників, а саме: п’єса Т.Шевченка «Назар Стодоля», М. Гоголя, уривок з повісті «Тарас Бульба», Л. Костенко, роман у віршах «Маруся Чурай», а також «Новобранець» (з легенд та переказів).
Учні 9 – А класу майстерно виконали ролі. У виконанні Соломії Дзюбак, учениці 6 – А класу, прозвучала пісня «О Всепітая Царице», козацькі пісні виконували учні 8 – А та 8 – Б класів Андрій Войтович та Ростислав Щерб’як.
Ведучі козацьких барв  – Оксана Лутчин і Арсеній Сорочак, учні 9 – А класу.
Щира подяка Уляні Сорочак, учнівському колективу 9- А класу, виконавцям пісень і вчителю музики Петру Волошину за гарне свято і чудовий настрій.


Педагог – організатор   Віра Петрик

Назад