День Соборності в ОЗНЗ ЗСШ І-ІІІ ст. м. Добромиль

2020-01-23 18:04

День Соборності 22січня 2020 року у школі розпочався з державного гімну та шкільної радіо лінійки, до участі якої були залучені члени учнівського самоврядування школи.
В сценарії були відтворені події 22 січня 1919 року, 22 січня 1990 року та події сьогодення. Молоде покоління школярів наголошувало на тому, що на сьогоднішній день найважливішим нашим завданням є збереження територіальної цілісності держави.
Ведучі радіолінійки Ксенія Шатинська та Соломія Коляса закликали школярів, що тільки в єдності дій та Соборності душ ми, українці, можемо досягти величної мети - побудови вільної демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Під час проведення радіолінійки прозвучали пісні: «Квітуча Україна»(Ірина Скірка, 4-Б клас), «Тобі Україно» (Соломія Гиз, Анастасія Медвідь, 7-Б клас),  «Моя Україна» (Ірина Корнєєва, 4-Б клас).
«Схід і Захід разом!» Цей заклик продемонстрували Бараненко Анастасія та Юлія Медвідь, виконуючи ролі Західної та Східної України, а Олег Манько у своєму слові
«Обніміться ж, сестри мої,
Молю вас,благаю!» закликав до єдності.
На завершення виступу прозвучали слова ведучих:
Все,що мріялось віками,
Сповнилось,настало!
«Ще не вмерла Україна!»-
Гордо прозвучало.
 О10год. учні школи (3-11класи) приєдналися до загальноміського віча, що проходило на центральній площі міста під керівництвом місцевих парохів. Спільна молитва, виконання гімну  «Ще не вмерла Україна» та «Боже великий, єдиний» підкреслили єдність українського духу.
Учні школи проявили свою любов до України проведенням флешмобу «Люблю тебе, Україно!», утворивши величезне серце із 214 учнів школи. Серце складалося з двох кольорів - жовтого і блакитного. Загальними вигуками «Україна єдина!»,  «СлаваУкраїні!», «Героям Слава!» завершилося святкування Дня Соборності в Добромилі.
Класними керівниками 1-11 класів проведені виховні години на тему: 
«Нехай ніхто не половинить,
Твоїх земель нерозтина.
Бо ти єдина,Україно,
Бо ти на всіх у нас одна!»

Педагог-організатор         Віра Петрик

Назад