Слідами Тараса до власного "Я"

Проект виховних справ Добромильської ЗСШ  І-ІІІ ступенів, приурочений 200-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Учасники: школярі, учителі, батьківська громада, молодіжні організаціїх міста.
1-А, 3-А, 3-Б класи
"Вшановуємо Шевченка"

Розповідь учителя про дитячі роки Шевченка, його життя і творчість зацікавила учнів. Учитель ознайомила дітей з книжковою виставкою українського поета, ознайомила з книгою, виданою поетесою М.А. Прокопець «З Тарасом до Тараса», присвячену 200 -літтю з Дня народження Шевченка.  У класі розглянули фотовиставку,  ілюстрації художника. Учні декламували вірші поета. Гарним доповненням стали пісні «Садок вишневий коло хати», «Поклін Тобі, Тарасе».

У рамках святкування 200-річчя з Дня народження Т.Г.Шевченка в нашій школі пройшов конкурс на краще читання поезії Т.Шевченка. У гарних українських строях діти 1-А, 3-А, 3-Б читали безсмертні поезії Кобзаря.
Переможцями конкурсу у 1-А класі стали Цісар Дмитро «Садок вишневий коло хати», Білик Ксенія «Тече вода в синє море», Гірник Ірина «Мені тринадцятий минало», Сосенко Діана «Причинна», Городецька Дарія «Сонце заходить, гори чорніють».

2-А, 2-Б класи
У дні святкування 200-ліття з Дня народження Тараса Григоровича учні 2-Б класу Добромильської ЗСШ І-ІІІ ст. під керівництвом класного керівника Гельжинської Г. М. провели ранок на тему «Іду з дитинства до Тараса». Діти розказували вірші, співали пісні на слова Шевченка та поставили дві сценки з життя малого Тараса.


 

 
6 березня учні 2-А класу під керівництвом класного керівника Сподарик Г.В. вшанували пам'ять Т.Г.Шевченка в класі на тему «Тарасові слова – то правда жива».
На уроці літературного читання діти читали вірші Шевченка, малювали малюнки, висловлювали свої думки про великого поета.
Урок мови починався з каліграфічної хвилинки словами Шевченка. На уроці були творчі завдання вибрані з віршів поета та диктант про малого Тараса.
Уроком музики завершувався День пам'яті Шевченка. Діти виконували пісні на слова Шевченка «На високій дуже кручі», «Садок вишневий коло хати», «Зацвіла в долині». 


 
4-А клас
У 4-А класі відбулася виховна година на тему «Тарасовими шляхами», приурочена 200 річниці… .
Четвертокласники поринули у дитячі та юнацькі роки великого  Кобзаря, декламували вірші, співали пісні, інсценізували уривки з творів Шевченка. Активну участь у проведені свята брали Ісак Володимир, Моцьо Валерія, Кріль Тетяна, Богдан Діана, Гамрат Андріана, Волошин Ростислав, Стиранець Соломія.